Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Hommiku ja öömatkad Raplamaa rabades 2019

juuli 1 @ 8:00 e.l. - august 31 @ 5:00 p.l.

30 eur

öömatk

Kätte on jõudmas valged ööd ja udused hommikud. Pehme rabavesi on saavutamas temperatuuri, mis meelitab ka külmakartlikuma hingelise suplema. Suvel on just hämarik ja koidik ajad, mil tekib eriline maagia. Keskpäevaks kaob see jäljetult. Seetõttu tasub võtta aeg oma unetundide arvelt ja kogeda maastikke, kuhu me tavaliselt ei satu.

Nii nagu eelnevatel aastatelgi, soovin pakkuda Sulle võimalust tulla rappa just siis kui Sulle sobib. Võta kaasa oma lemmikinimesed ja veeda üks hilisõhtu või varahommik kodumaa rabas. Sellises, kus pole laudteid ega teisi inimesi. Oled ainult Sina oma seltskonnaga. Paki kaasa meelepärane amps ja mina organiseerin räätsad, ilusa vaatega paiga ja mõnusa ujumiskoha.

Matka juurde jagan oma loodusfilosoofilisi mõtteid isiklikest looduskogemustest ja ka sellest, mida teadus meie ja loodusevahelise sideme kohta räägib. Selle kõrval pean oluliseks anda ruumi ka vaikusele ja lihtsalt olemisele. Ideaalis võikski see olla selline matk, kus saad end hetkeks igapäevamõtetest eraldada ja mängida hoopis teistsuguste ideede või tunnetega. 🙂

Matk kestab tavaliselt 3-4 tundi. Mina stopperiga aega ei mõõda. See tähendab, et kui on mõnus olla, siis ma kedagi koju ei aja.

Registreerimine: Oma seltskonna registreerimiseks või lisaküsimuste esitamiseks kirjuta mulle romet.vaino@gmail.com või otse Metalooduse Facebooki sõnumitesse.

Asukoht: Matkad toimuvad erinevates Raplamaa rabades. Täpse asukoha lepime kokku juba siis kui soov on kindel.

Aeg: Õhtul enne päikeseloojangut, öösel kell 1 või hommikul enne päikesetõusu – valik on Sinu. Ei ole vahet, mis nädalapäevaga tegemist on.

Hind: Matka miinimumtasu on 150 eur ja selle eest saab matkama kuni 5 inimest. Iga lisanduv täiskasvanu 30 eur ja alla 18. a. 15 eur.

Kui on soov midagi matka formaadis muuta (suurem grupp, toitlustus vms), siis kirjuta julgelt ja leiame just Sulle sobiva lahenduse.

 

Kohtume rabas!

 

Romet

 

 

Detailid

Algus:
juuli 1 @ 8:00 e.l.
Lõpp:
august 31 @ 5:00 p.l.
Hind:
30 eur