Loading Sündmused

« All Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Juunikuised öömatkad Raplamaa rabades

juuni 18 @ 8:00 e.l. - juuni 30 @ 11:00 p.l.

20 eur-25 eur

Registrations are closed for this event

Selgitus: selliseid personaalseid matkasid ajendas mind pakkuma asjaolu, et tänases kiires maailmas vajavad inimesed paindlikke võimalusi. Regulaarsed avalikud matkad ei paku seda kuidagi. Pealegi on hoopis ehedam looduskogemus see, mida saad jagada oma väiksema seltskonnaga. Ja kui on isu erilisemate hetkede järele, siis ei pea leppima päevaste matkadega, vaid saab tulla öisele kulgemisele. Või miks mitte ka rabasaarele ööbima!
NB! Kuna pool juunit on juba ette broneeritud, siis saame rääkida kuupäevadest alates 18.06.

Sooviksid räätsadel kevadöisesse rappa astuda, kuid ükski matk ei toimu sobival ajal?
Tulen Sulle selles osas vastu ja hõikan välja võimaluse paindlikumalt põnevatest paikadest osa saada. Selleks võta kampa vähemalt 3-4 sõpra (võib ka rohkem!) ja ütle millal matkama sooviksite tulla.
 
Matkade marsruudid jäävad kõik Tallinnast 45-60-minutilise teekonna kaugusele. Sobiva raba valime koos Sinu seltskonnaga eelnevalt välja.
 
Matka sisu: jätame ruumi nii mõttevahetustele kui rabavaikusele. Pakun endale omaselt erinevaid tõlgendusi loodusmaastikele ja nende tunnetamisele. Jagan mõtteid loodusest kui inspiratsioonist paremaks eluks.
 
Toimumisaeg? Matk toimub just sellisel kellaajal nagu Sinu seltskonnale sobib – kell 18.00 õhtul, kell 03.00 öösel või miks mitte ka kell 05.00 hommikul! Nii nädala sees kui nädalavahetusel. Ägedadaimad ajad on just need, mil me tavaliselt rappa ei satu.
 
Varustus: minu poolt räätsad ja vajadusel kummikud. Karastatumad ja julgemad võivad kaaluda rabalaukas ujumist. 🙂
 
Matka hind: 3-6-liikmeline seltskond 25 eur/inimene. 7-10-liikmeline 20 eur/inimene. Suurema või väiksema seltskonna puhul erikokkulepped. Hinnas räätsad, vajadusel kummikud ja matkatee. Kui soovite ka matkaeinet, siis sellest räägime eraldi. 🙂
 
Kontakt: Registreerimisvorm, Facebook või romet.vaino@gmail.com
 
Matkajuht
Romet

Detailid

Algus:
juuni 18 @ 8:00 e.l.
Lõpp:
juuni 30 @ 11:00 p.l.
Hind:
20 eur-25 eur