Plaanilised matkad

Plaanilised ehk avalikud matkad on mõeldud kõigile huvilistele, kes soovivad üksi, kahekesi või kolmekesi matkale ning teevad seda hea meelega koos kuni 10-liikmelise grupiga. Plaaniliste matkade info saadan enamasti laiali 1-2 nädalat enne toimumisaega. Selliste matkade hinnad jäävad tavaliselt vahemikku 20-25 eur/inimene. Matkade sisu ja korralduslik pool võivad varieeruda vastavalt aastaajale: jalgsimatkad, räätsamatkad, looma-ja linnumatkad.

Tellimusmatkad

Tellimusmatk sobib Sulle eriti hästi siis kui Sul on olemas sõbrad-tuttavad-töökaaslased, kes tahaksid grupina loodusesse minna. Tellimusmatk võimaldab loodusest osa saada just enda inimeste seltskonnas ja pakub mõnusat privaatsust. Tellimusmatka tasub kaaluda ka sünnipäeva kingitusena. Olen arvestanud, et tellimusmatka sisusse kuuluvad minu mõtted loodusest (matkajuhi teenus), kuum tee ja matkaeine. Vajadusel haarame kaasa ka räätsad! Asukoha saame eelnevalt kokku leppida. Üldiselt eelistan inimestele pakkuda vähekäidud Raplamaa metsi ja rabasid.

Hinnad kujunevad vastavalt grupi suurusele:

Kuni 4 inimest – 140 eur/grupp

Kuni 6 inimest – 180 eur/grupp

Kuni 10 inimest – 220 eur/grupp

Suuremate gruppide puhul on hind kokkuleppeline. Võta minuga ühendust: romet.vaino@gmail.com

 

Spontaansed matkad

Spontaansed matkad on pühendatud erilistele loodushetkedele ja nagu nimigi ütleb – viimase hetke reageerimistele. Teinekord tuleb 1-2 päeva enne võtta vastu otsus virmalisi või midagi muud põnevat vaatama. Selle kohta ilmub info koos kõikvõimalike lisatingimustega Facebooki gruppiMetalooduse spontaansed matkad“.