Plaanilised matkad

Plaanilised ehk avalikud matkad on mõeldud kõigile huvilistele, kes soovivad üksi, kahekesi või kolmekesi matkale ning teevad seda hea meelega koos kuni 10-liikmelise grupiga. Plaaniliste matkade info saadan enamasti laiali 1-2 nädalat enne toimumisaega. Selliste matkade hinnad jäävad tavaliselt vahemikku 20-25 eur/inimene. Matkade sisu ja korralduslik pool võivad varieeruda vastavalt aastaajale: jalgsimatkad, räätsamatkad, uisumatkad.

Tellimusmatkad

Tellimusmatk sobib Sulle eriti hästi siis kui Sul on olemas sõbrad-tuttavad-töökaaslased, kes tahaksid grupina loodusesse minna. Tellimusmatk võimaldab loodusest osa saada just enda inimeste seltskonnas ja pakub mõnusat privaatsust. Tellimusmatka tasub kaaluda ka sünnipäeva kingitusena või meeskonna üritusena.

Tellimusmatka eelis on paindlikkus – seda saab organiseerida täpselt siis kui vaja, kasvõi kell 3 öösel! Lisaks saame läbi arutada ka matka sisulise poole – mõtteid loodusest ja rabast saab esitada näiteks pidades silmas ka matkaliste tausta (ettevõtte tegevusvaldkond või inimeste huvid). Juurde saame mõelda ka lisategevusi – näiteks kokata endale ise priimusel või lõkkel matkaeine.

Vajadusel haarame kaasa ka räätsad! Asukoha saame eelnevalt kokku leppida. Üldiselt eelistan inimestele pakkuda vähekäidud Raplamaa metsi ja rabasid.

Hinnad erinevatele tellimusmatkadele:

Tellimusmatka hind sõltub suuresti grupi suurusest, soovitavatest tegevustest ja lisateenustest, kuid keskmiselt jääb vahemikku 30-50 eur/inimene. 24h kestva ööbimisega matka puhul 100-200 eur/inimene.

Hinda määravaid faktoreid on palju ja sellest lähtuvalt võta minuga ühendust, et oma idee teostatavus ja maksumus läbi arutada: romet.vaino@gmail.com

Spontaansed matkad

Spontaansed matkad on pühendatud erilistele loodushetkedele ja nagu nimigi ütleb – viimase hetke reageerimistele. Teinekord tuleb 1-2 päeva enne võtta vastu otsus virmalisi või midagi muud põnevat vaatama. Selle kohta ilmub info koos kõikvõimalike lisatingimustega Facebooki gruppiMetalooduse spontaansed matkad“.