Kinkekaart sobib kingituseks sõbrale, kaaslasele, kolleegile või ka ärikingitusena äripartnerile. Nii paadunud loodushullule kui ka looduskaugemale inimesele. Mõtlen alati hoolega kaasa, et leiaksime vastavalt aastaajale ja muudele loodustingimustele sobiva raskusastme ja sisuga matka. Isegi räägitavaid teemasid saan kohandada vastavalt inimeste huvidele!

Sõltuvalt tingimustest ja inimeste eelistustest saame valida ka erinevaid matkaviise – räätsamatk, uisumatk, jalgsimatk või hoopis ööbimisega matk.

Kinkekaardilt leiab minu tehtud loodusfoto ja lisaks kirjutan sisse personaalse pühenduse. Kaardis soetajal on võimalik kasutatava foto ja pühenduse osas loomulikult kaasa rääkida. Vahel oleme kaardi saajale teinud isegi üllatuskõne või -video. 🙂

kinkekaart

Metalooduse kinkekaart väärtuses 200 eur võimaldab valida järgnevate võimaluste vahel:

  1. Matk kuni 4 inimesele. Vastavalt soovidele võime teha näiteks rabamatka, liikudes räätsadel ja peatudes mõnel rabasaarel. Seal teeme süüa, pikutame võrkkiikedes, kuulame vaikust, räägime huvitavaid jutte ja kui on julgust, teeme ka mõningaid harjutusi meeltele! Hinna sees kogu vajaminev varustus ja toit! Kestus ca 5h.
  2. Ööbimisega matk ühele inimesele. Minu poolt rippvoodi, seljakott, magamiskott, lebomatt ja toit. Matkalisel endal peab vaid hea tuju ja soov olema! 🙂 Kestus kuni 24h.
  3. Räätsamatk kuni 10-inimesele. Minu poolt räätsad, rabajutud ja kuum tee priimusel. Toidupoolis tuleks endal kaasa haarata. Miks mitte teha üks mõnus piknik?
  4. Peagi lisandumas ka kanuumatka võimalus!

Kinkekaardi lasen kujundada ja füüsilisel kujul koos personaalse pühendusega valmis teha. Erisoovide korral on hind läbirääkimise küsimus. Lisainfo romet.vaino@gmail.com.

Kohtume looduses! 🙂

kinkekaart