fbq('track', 'ViewContent');

Pakun kinkekaarte väärtuses 20, 35, 50 ja 200 eurot. Kinkekaart sobib kingituseks sõbrale, kaaslasele, kolleegile või ka ärikingitusena äripartnerile. Nii paadunud loodushullule kui ka looduskaugemale inimesele.

Kui kinkekaart läheb privaatse matka tarbeks, mõtlen alati kaasa, et leiaksime sõltuvalt aastaajast ja osaleja eelistustest sobiva raskusastme ja sisuga matka.

Sõltuvalt tingimustest ja inimeste eelistustest saame valida ka erinevaid matkaviise – räätsamatk, kanuumatk, uisumatk, jalgsimatk või hoopis ööbimisega matk.

Kinkekaarte väärtuses 20, 35 ja 50 eurot saab sõltuvalt hinnast kasutada kas priipääsme või osamaksena mõnel avalikul matkal või krediidina mõnel personaalsel retkel. Näiteks kui soovid seltskonnaga tulla matkama ja Sulle on kingitud 50-eurone kinkekaart, siis tea, et Sinu seltskond peab tasuma 50 eurot tavahinnast vähem.

Kinkekaardi saan saata pakiautomaati (lisandub saatmiskulu) või soovi korral toimetada Sinuni ka mõnel muul viisil. Tellimiseks kirjuta Metalooduse Facebook’i sõnumitesse või romet.vaino@gmail.com.

 

loodusmatka_kinkekaart

Kinkekaardid väärtuses 20, 30 ja 50 eurot

kinkekaardi_tekst

Metalooduse kinkekaart väärtuses 200 eur võimaldab valida järgnevate võimaluste vahel:

  1. Matk kuni 4 inimesele. Vastavalt soovidele võime teha näiteks rabamatka, liikudes räätsadel ja peatudes mõnel rabasaarel. Seal teeme süüa, pikutame võrkkiikedes, kuulame vaikust, räägime huvitavaid jutte ja kui on julgust, teeme ka mõningaid harjutusi meeltele! Hinna sees kogu vajaminev varustus ja toit! Kestus ca 5h.
  2. Ööbimisega matk ühele inimesele. Minu poolt rippvoodi, seljakott, magamiskott, lebomatt ja toit. Matkalisel endal peab vaid hea tuju ja soov olema! 🙂 Kestus kuni 24h.
  3. Räätsamatk kuni 10 inimesele. Minu poolt räätsad, rabajutud ja kuum tee priimusel. Toidupoolis tuleks endal kaasa haarata. Miks mitte teha üks mõnus piknik?
  4. Kanuumatk kuni 6 inimesele, koos vajaliku varustuse ja sooja toiduga.

kinkekaart

Kinkekaardi lasen kujundada koos minu tehtud foto ja personaalse pühendusega. Erisoovide korral on hind läbirääkimise küsimus. Lisainfo romet.vaino@gmail.com.

Kohtume looduses! 🙂