Pakun kinkekaarte väärtuses 35, 50 ja 100 eurot. Kinkekaart sobib kingituseks sõbrale, kaaslasele, kolleegile või ka ärikingitusena äripartnerile. Nii paadunud loodushullule kui ka looduskaugemale inimesele.

Kui kinkekaart läheb privaatse matka tarbeks, mõtlen alati kaasa, et leiaksime sõltuvalt aastaajast ja osaleja eelistustest sobiva raskusastme ja sisuga matka.

Sõltuvalt tingimustest ja inimeste eelistustest saame valida ka erinevaid matkaviise – räätsamatk, kanuumatk, uisumatk, jalgsimatk või hoopis ööbimisega matk.

Kinkekaarte saab olenevalt nende väärtusest kasutada kas priipääsme või osamaksena mõnel avalikul matkal või krediidina mõnel personaalsel retkel. Näiteks kui soovid seltskonnaga tulla matkama ja Sulle on kingitud 50-eurone kinkekaart, siis tea, et Sinu seltskond peab tasuma 50 eurot tavahinnast vähem.

Mida teatud väärtuses kinkekaartide eest saab? Umbes 4-tunnine privaatmatk neljale-viiele inimesele koos looduses kokkamisega – 200 eur. Sama asi 2 inimesele 180 eur. Avaliku matka hind on 35-40 eur. Sõltuvalt aastaajast muutub ka matka sisu ja võimalused tegevusteks. Talvel saab näiteks matkata räätsadel või uisutada rabalaugastel, teha lõket ja lõpetuseks üks mõnus söök. Kevadel tasub matkata varahommikul kui loodus ärkab. Suvel nii varahommikul, hilisõhtul kui ka öösel. Valmistatava toidu osas olen paindlik – süüa saab nii vegan kui kõigesööja.

Kinkekaardi saan saata pakiautomaati (lisandub saatmiskulu) või soovi korral toimetada Sinuni ka mõnel muul viisil. Tellimiseks kirjuta Metalooduse Facebook’i sõnumitesse või romet.vaino@gmail.com.

metalooduse_kinkekaardid

35, 50 ja 100-eurosed kutsed seiklusele.

 

kinkekaardi_tekst

Mõned mõtted, kuidas kinkekaarti kasutada:

  1. Tulla avalikule matkale. Kui on suurema väärtusega kinkekaart, saab seda teha aasta jooksul mitu korda.
  2. Tulla privaatsele ööbimisega matkale ja kasutada kinkekaarti soodustusena.
  3. Kasutada kinkekaarti selleks, et pidada oma sünnipäev looduses.
  4. Tulla talvistele rabalaugastele uisutama, suvehommikust päikesetõusu vaatama ja ujuma või võtta sügisel ette hoopis üks korilase matk.

kinkekaart

 

Kohtume metsikuses!

Romet