Sisuloome on minuga kaasas käinud Metalooduse algusaegadest. Tegelikult juba varemgi, sest selle blogiga siin alustasin juba 2016. aasta alguses. Selle aja jooksul on minu käes olev tehnika võrreldamatult muutunud. Telefonist on saanud täiskaadriline peegelkaamera Nikon D850 ja selle lisavarustus lubab mul isegi vee all.

Sisetunne ütleb, et 5 aasta pärast olengi ilmselt rohkem seotud teksti-, foto- ja videosisu loomisega ja vähem matkagruppide juhtimisega. Miks? Tunnen, et läbi sellise sisu suudan hoopis suuremat hulka inimesi positiivselt mõjutada ja seejuures saan seda teha väga suures loomingulises vabaduses.

Millega Sind ja sinu ettevõtet aidata saan? Tulenevalt minu taustast on minust kõige rohkem abi valdkondades, mis on otseselt või kaudselt seotud loodusega – vabaaja tegevused (surf, kalastamine, sukeldumin, suppamine, matkamine, ronimine, kanuutamine jms.), turism (majutusettevõtted ja atraktsioonid), reisimine.

Kirjutan artikleid, blogipostitusti ja muud tekstilist sisu, milles arvestatud SEO põhimõtteid. Seni olen juba 2 aastat igakuiselt kirjutanud ajakirjale Edasi ja lisaks loonud postitusi siinsamas blogis.

Pildistan hea meelega just tegevusi, mida üldjuhul on raske või ebamugav pildistada, sest keskkond eeldab füüsilist pingutust, külma või märja kannatamist.

Et saada paremat aimu minu võimekusest ja oskustest, hakkan jooksvalt täiendama oma portfooliot, mille leiad siit: https://rometvaino.ee/

Seniseid tegemisi olen kajastanud ka Instagramis.

 

Küsimuste või hullude ideede puhul kirjuta või helista mulle julgelt.

 

Romet