Aurav rabakatel

40185

Raplamaa, juuli 2021.

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Unenäoline-päikesetõus

Kui mõtlen Eestimaa suvest, mõtlen just sellistest rabahommikutest. Nõiduslikult podisevad rabakatlad ja sellest udumassist välja sirutuvad männid. Taamal õrnroosa päikesekuma. Kui ise poleks näinud, ei usuks ka.

FOTO TELLIMINE

  • Vali endale sobiv pildisuurus ja materjal, millele trükkida (fotopaber või fotolõuend).
  • Vormista tellimus, kus märgid ära oma kontaktandmed ja aadressi, et saaksime foto Sinuni toimetada.
  • Pärast tellimuse kinnitamist kuvatakse Sulle nii siin veebilehel kui ka e-mailis info pangaülekande sooritamiseks. Kui soovid ostu sooritada juriidilise isikuna, täida lahtrid oma ettevõtte andmetega ja saadame sulle tasumiseks arve.
  • Kui makse on laekunud, võtame tellimuse töösse. Tellimuse täitmine võtab maksimaalselt 7-10 päeva. Tegelikkuses siiski pigem 3-4 päeva.
  • Erisoovide puhul – raamitud foto tellimine, eriti suuresmõõdus fotod, erilahendused jms. – võta meiega ühendust e-maili teel.

MATERJALIDEST

Fotolõuend Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

Premium satiin lõuendil on eriti suur värviruum. Pilt on erk ja detailne. Lisaks on selle lõuendi pluss ka hästi vastupidav pind, ka tumedate värvide puhul. Pildi nurkadest ja servadest ei tule värv kergesti maha. 

Fotopaber Suured paberfotod tavalisest paksemal 300 grammisel ilusal poolläikival fotopaberil. Need sobivad väga hästi näiteks pildiraamidesse. Pane tähele, et vaikimisi on paberfotode puhul on sisse arvestatud ka valged ääred, mis varieeruvad vastavalt foto suurusele. Kui sa mingil põhjusel valgeid ääri ei soovi, kirjuta sellest lisainfo lahtrisse.

Erisoovide korral kirjuta oma mõtetest mulle täpsemalt. Lisaks fotopaberile ja -lõuendile on võimalik väga erilisteks puhkudeks tellida foto eriti peenel paspartuuga ümbritsetud fotopaberil, mis on raamitud spetsiaalselt sinu soove arvestades ning lõppnoodina lisatud galeriiklaas, mis ei tekita peegeldusi.

 

 

 

Lisainfo

Suurus

30x45cm, 40x60cm, 60x90cm, 50x70cm, 80x120cm, 40x40cm, 60x60cm, 80x80cm

Formaat

Fotolõuend, Fotopaber (raamita)