Raamatuesitlus_romet_vaino

Minu esimene raamat “Peegel karu silmades”

29. septembril toimus Tallinnas Viru keskuse Rahva Raamatus minu artiklikogumiku “Peegel karu silmades” esitlus. Olin selleks puhuks palunud endaga vestlema Kristo Eliase.

Tegemist on artiklikogumikuga, mis koondab endasse viimase 3 aasta jooksul ajakirjas Edasi ilmunud lood. Millest need räägivad? Ütleksin, et kodumaa loodusest, vaikusest, armastusest looduse vastu ja inimeseks olemise valust ja võlust. Loodan, et see raamat innustab minema matkaradadest kaugemale ja nägema looduses enamat kui vaid palgikoormat või muud füüsilist ressurssi. Ideaalis võiks see olla katse tugevdada lugeja ja looduse vahelist sidet.

See raamat on ka omamoodi soojendusharjutus ühe suurema ja terviklikuma loo kirjapanemiseks. Minu sees on juba aastaid küpsenud plaan kirjutada üks mitmekihiline lugu Eestimaa rabades, nendes uitamisest ja kuidas üldse üks noor mees otsustab ühel hetkel kontoritööst loobuda ja võtab enda missiooniks loodust inimestele lähemale tuua. Pikk ja pime aeg on ees, mis tundub olevat igati viljakas pinnas selle uue teose kirjutamiseks.

Artiklikogumikku “Peegel karu silmades” saab lisaks Rahva Raamatule osta ka minult otse, koos pühendusega Sulle või inimesele, kellele raamat plaanis kinkida. Selleks võta minuga ühendust e-maili teel või kirjuta mulle otse Facebook´i või Instagram’i. Loomulikult saab raamatut soetada ka matkale tulles, aga siis anna mulle eelnevalt märku, et oskaksin raamatud kaasa haarata. 🙂

Raamatu taustalooks sobib hästi minu ja Kristo vestlus raamatuesitluselt:

 

Ägedaid seiklusi!

 

Romet

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga