Susi pööriöös

80110

Tootekood: - Kategooria:

 

Soov pildistada hunti oli niivõrd suur, et sõitsin selleks Soome-Vene piiri lähedale ehitatud varjesse. Varje omanik toonitas, et metsas ei tule hundid fotovarje lähedale ja pigem saan kaadreid karudest ja ahmidest. Kuna tol ööl olin varjes ihuüksi, uskusin, et hundid võiks olla julgemad. Olin varjes istunud ligi 12 tundi ja silmad kippusid kohati kinni vajuma kui äkki märkasin halli kogu alt rabast minu künka otsas asuva varje poole liikumas. Hunt! Oli esiti küll kahtlustav, kuid lõpuks tundus ta uskuvat, et on tõesti omapäi seal ning tuli varjest umbes 5-6 meetri kaugusele. Antud foto on tehtud 70-200mm objektiiviga, millega tavaolukorras hunti kuidagi ei püüa. 🙂

FOTO TELLIMINE

  • Vali endale sobiv pildisuurus ja materjal, millele trükkida (fotopaber või fotolõuend).
  • Vormista tellimus, kus märgid ära oma kontaktandmed ja aadressi, et saaksime foto Sinuni toimetada.
  • Pärast tellimuse kinnitamist kuvatakse Sulle nii siin veebilehel kui ka e-mailis info pangaülekande sooritamiseks. Kui soovid ostu sooritada juriidilise isikuna, täida lahtrid oma ettevõtte andmetega ja saadame sulle tasumiseks arve.
  • Kui makse on laekunud, võtame tellimuse töösse. Tellimuse täitmine võtab maksimaalselt 7-10 päeva. Tegelikkuses siiski pigem 3-4 päeva.
  • Erisoovide puhul – raamitud foto tellimine, eriti suuresmõõdus fotod, erilahendused jms. – võta meiega ühendust e-maili teel.

MATERJALIDEST

Fotolõuend Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

Premium satiin lõuendil on eriti suur värviruum. Pilt on erk ja detailne. Lisaks on selle lõuendi pluss ka hästi vastupidav pind, ka tumedate värvide puhul. Pildi nurkadest ja servadest ei tule värv kergesti maha. 

Fotopaber – Paberiks olen valinud Hahnemühle Photo Rag 308 täismatt paberi. Kergelt struktuurne fineart paber toob fotodele justkui hinge sisse. Sel on oma iseloom. Pane tähele, et vaikimisi on paberfotode puhul on sisse arvestatud ka valged ääred, mis varieeruvad vastavalt foto suurusele. Kui sa mingil põhjusel valgeid ääri ei soovi, kirjuta sellest lisainfo lahtrisse.

Erisoovide korral kirjuta oma mõtetest mulle täpsemalt. Lisaks fotopaberile ja -lõuendile on võimalik väga erilisteks puhkudeks tellida foto eriti peenel paspartuuga ümbritsetud fotopaberil, mis on raamitud spetsiaalselt sinu soove arvestades ning lõppnoodina lisatud galeriiklaas, mis ei tekita peegeldusi.

Suurus

30x45cm, 40x60cm, 50x70cm, 60x90cm, 70x100cm, 80x120cm

Formaat

Fotolõuend, Fotopaber (raamita)